Kuidas koera palaval päeval jahutada? Koerte jäätisega!

koerte jäätis. Foto: Celine and Dion
koerte jäätis
Koerte jäätis. Foto: Hugo & Celine

Esimene kevadsoe on lõpuks ometi kohale jõudnud ning loomulikult tahaks seda otsekohe õue nautima minna! Kindlasti ei tohi palavale päevale kavandatud jalutuskäigul unustada, et lisaks endale tuleb kõrvetava päikese eest kaitsta ka oma lemmiklooma. Et palaval päeval pole midagi paremat kui üks mõnus jahutav jäätis pargipingil, ei pea sellest kirjeldamatust rõõmust ilma jätma ka oma ustavat jalutuskaaslast: MyPeti külmkapist leiab imemaitsvad Hugo&Celine koerte jäätiseid, mis pakuvad palaval päeval nii meeldivat maitseelamust kui kiiret ja mõnusat jahutust.

Kolm erinevat maitset

Hugo&Celine jäätised on valmistatud laktoosivabast jogurtist ja parimatest Rootsi päritolu toorainetest. Valida saab veisemaksa-, lõhe- ja hirvemaitselise külmutatud maiuse vahel, mis kõik neljajalgsetel keele limpsama panevad. Võime vihjeks öelda, et meie klientide lemmikuks on kujunenud veisemaksajäätis.

Koerte jäätised leiad nii meie Balti Jaama Turu kui Pirita poest. Ühtlasi on nüüd võimalik jäätist tellida ka Woltiga: selleks haara telefon, leia äpist MyPeti lemmikloomapood, vali lemmikud maitsed välja ja naudi järgmist jäätist juba koos oma koeraga!