MyPetis on nüüd müügil Nina Ottossoni arendavad mänguasjad

nina ottosson

Koeral on igav? Enam mitte! MyPeti poodidesse on müügile jõudnud menuka Rootsi brändi Nina Ottossoni arendavad mänguasjad, mis pakuvad põnevust ja avastamisrõõmu nii koerale kui kassile ning peletavad eemale viimsegi igavlemise.

Pakuvad mõnusat mõttetööd

Tootevalikusse kuulub nii interaktiivseid mõistatusi kui ka maiustega täidetavaid erinevas suuruses jonnipunne ja palle, mis mängu eriti lõbusaks ja arendavaks muudavad. Maiuste otsimise käigus treenib lemmikloom nii oma nina, mõtlemisvõimet kui ka koostööd omanikuga.

Eriti hästi sobivad arendavad mänguasjad just praegustel palavatel päevadel, mil pikkadest jalutuskäikudest ei tule kuumuse tõttu midagi välja. Nina Ottossoni mänguasjad annavad koerale pikemaks ajaks tegevust, aidates seeläbi võidelda igavusest tingitud halbade üllatuste vastu, mida kodus mõnikord juhtuda võib.

nina ottosson

Palavate ilmadega seoses üks väärt soovitus: proovi Nina Ottossoni mänguasi täita maiusega ning vala peale kas puhast vett või FoodStudio koerte puljongit. Seejärel pane mäng sügavkülmikusse, et toit saaks jäätuda. Nii tabad korraga kahte märki: koer saab mängu käigus nii tegevust kui kosutavat jahutust.

Tasub meeles pidada, et Nina Ottossoni mänguasjad on mõeldud koos omanikuga mängimiseks, mis tähendab, et igaks juhuks võiksid lemmiklooma mängul silma peal hoida ja teda otsingutel utsitada – igasugune lahke kiitus tuleb otsingutele ainult kasuks!

Erinevad tasemed

Sobiva mänguasja valimisel pane kindlasti tähele, et Nina Ottossoni mänguasjad erinevad üksteisest ka raskusastme poolest. Kui Dog Smart (level 1) ja Dog Brick (level 2) sobivad hästi näiteks kutsikatele ja koertele, kes pole varem sarnaseid mänge proovinud, siis väga taibukatele ja mõistatustes kogenud neljakäpalistele pakuvad intensiivset mõttetööd omakorda Dog Casino (level 3) ja Challenge Slider (level 4).

Sõna otseses mõttes kassi-hiire mänguks sobib suurepäraselt spetsiaalselt kassidele mõeldud Hunt ‘N Swat, mis pakub kodus igavlevale lemmikloomale kõvasti nuputamist ja mängulusti. Buggin’ Out mänguasja puhul saab maiused veelgi paremini ära peita, et nuputamisülesanne keerukamaks muuta.

Sobiva mänguasja valimisel oskavad nõu anda ka MyPeti klienditeenindajad. Seega tule meile külla ja valime üheskoos sinu lemmikule sobivaima mängu välja!