Wolt toob MyPeti nüüd sinu koduukseni!

Wolt_kullerteenus_lemmikloomapoodi

Alanud kevad toob suurepärased uudised kõikidele MyPeti kahe- ja neljajalgsetele fännidele: meie tooted sõidutab alates 30. aprillist koduukseni Wolti kullerteenus!

Esimene lemmikloomapood Eestis

Põhjus, miks otsus sündis, on väga lihtne: kui inimesed saavad omale head ja paremat koju tellida, siis miks ei võiks seda võimaldada ka lemmikloomadele? Niisiis on MyPet esimene lemmikloomapood Eestis, kelle abil see vahva idee võimalikuks sai.

Rõõmustada võivad nii Balti Jaama Turu kui Pirita kaupluse fännid, sest kaupa saab tellida mõlemast MyPeti poest. Olgu öeldud, et esimesed tellimused on juba edukalt kohale toimetatud ning klientide jagatud positiivne tagasiside annab meile ainult hoogu juurde!

Tellida saab nii toortoitu kui jäätist

Wolti kaudu saab tellida kuiv- ja toortoitu nii kassidele kui koertele, ühtlasi toimetame teieni ka FoodStudio koerte puljongit, Hugo&Celine koerte jäätist ja linna parimaid maiuseid. Nii ei pea koera või kassi ees enam piinlikkust tundma, kui avastad, et maiused ootamatult otsakorral on – kulleriga saavad varud kiiresti ja märkamatult täiendatud.

Ühtlasti täiendame jooksvalt ka oma sortimenti, seega tasub Wolti äpil terav pilk peal hoida – varsti lisandub koju tellitavate toodete hulka nii mõndagi põnevat.

Niisiis võta nüüd oma koer või kass endale kaissu, ava Wolti äpp ja valige üheskoos välja, mille järele täna kõige rohkem isutab!